Ducki.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

  Mağazamız güvenli mi?
 
  Mağazamız %100 güvenli sipariş ekranıyla SSL ile korunmaktadır. Bu aşamadan sonra tüm güvenlik ve sipariş işlemleri tamamiyle güvenlidir.
 
  Satın Al Linkini tıkladığınızda ne olacak?
 
  Sipariş işlemlerini güvenli olarak bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın bonus-world-axess-maximum kart olması veya MasterCard-VISA olması hiç farketmez.
 
  Siparişinizi nasıl takip edebilirsiniz?
 
  Siparişiniz kargoya verildiğinde SMS ve email vasıtasıyla bilgilendirilme sağlanmaktadır. Ayrıca üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yapıp siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. 
 
  Satın alacağınız ürün, size ne kadar sürede ve nasıl teslim edilecek?
 
  Genellikle sipariş saati ürünlerin kargoya yetişmesi için uygun ise sipariş ettiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilecektir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1-3 iş günü içerisinde kargo firması tarafından size teslim edilecektir. Gönderilerimizi ağırlıklı olarak Surat Kargo ile yollamaktayız. Lütfen ürünleri teslim almadan önce, taşıma irsaliyesini imzalamadan önce, paketin sağlam olduğunu ve içeriğine zarar gelmediğine emin olunuz. Gerekirse kurye önünde açarak kontrol ediniz. Sizi huzursuz edecek en ufak bir hasar durumunda, kargoyu teslim almayınız ve zabıt tutturup bizi bilgilendiriniz. Tüm gönderilerimiz sigortalıdır.
 
  Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmelisiniz?
 
  Sipariş ettiğiniz ürünler size geldiğinde öncelikle paketin sağlam olduğunu ve içeriğine zarar gelmediğine emin olunuz. Gerekirse paketi kurye önünde açarak kontrol ediniz. Sizi huzursuz edecek en ufak bir hasar durumunda, paketi teslim almayınız ve zabıt tutturup bizi bilgilendiriniz. Tüm gönderilerimiz sigortalıdır.
 
  Sanal Mağazada, yani internet ortamında kart bilgilerinizin güvenliğini kim nasıl garanti ediyor?
 
  Günümüzde pek çok kullanıcı tarafından ön yargı ile yaklaşılan "internetten siparişe güvenmiyorum, kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum" düşüncesi aslında son derece geçersizdir. Tabiki sizi bu konuda zorlayamayız, fakat şu bilgiyi de vermeden geçmek doğru olmaz. Kredi kartı sisteminde, sanal pos uygulaması, yani internet üzerinden onaylanması, normal bir pos cihazı işlemine göre en az 2 kat daha güvenlidir. Bugun bir restorantta yemek yedikten sonra hesabı ödemek için kartınızı kasaya yolladığınızda, kart bilgilerinizin tamamını gören iki kişi vardır, birincisi garson, ikincisi kasa yetkilisi. Bu bilgileri not ederek veya mekanik kopyalama yoluyla kartınızın bir kopyasını çıkarmaları çok kısa sürer. Sanal pos sisteminde ise yani internet alışverişlerinde, eğer bilgisayarınızda virus yoksa, güvenliyse, kart bilgilerinizi sizden başka hiç kimse göremez. Ne mağaza yetkilisi görebilir, nede bir başkası. Sadece ve sadece siz bilirsiniz. Tüm sistem online işler, kimsenin müdahelesi olmadan sistem siparişi onaylar, ücreti karttan tahsil eder. Biz siparişi onaylayarak ürünleri hazırlarız.
 
  Online siparişte hangi banka kredi kartlarını kullanabilirsiniz?
 
  Bütün kredi kartları geçerlidir. Kartınızın MasterCard veya VISA olması, Axess, Maximum, World, Bonus, Shop&Miles olması hiç farketmez. Sanal kredi kartları da geçerlidir. Eğer güvenlik konusunda tatmin olmadıysanız, internet veya telefon bankacılığı sistemini kullanarak, anında sanal kart oluşturabilirsiniz ve bu kart ile sipariş verebilirsiniz. 
 
  Taksit uygulamamız var mı?
 
  Çeşitli bankaların kartlarına, dönemsel olarak değişken taksit seçenekleri sunulmaktadır.
 
  Ürünlerle ilgili bir sorunuz olursa veya yardıma ihtiyacınız varsa...
 
  Ürünlerle ilgili bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, müşteri hizmetleri bölümümüzde bulunan formu doldurara bizimle irtibata geçebilirsiniz.