Ducki.com.tr

Hakkımızda

Şirketimiz siz kullanıcılar için;

1) Kalite; satışını yaptığımız ürünlerin hemen hepsinde yüksek kalite, düşük maliyet ve kullanım kolaylığını hedefliyoruz

2) Güven; gerçekdışı, hayal perest tanımlarla ürün satışı yerine, doğru, olduğu gibi, kandırmadan, öz bilgi ile gerçekler çerçevesinde ürün tanıtımı ve satışı hedefliyoruz.

3) Garanti; dürüstçe beyan edilen hataların bir kısmı dahil, üretimsel hataları minimuma indirmek suretiyle, yüksek memnunuiyet sağlamayı hedefliyoruz.

Kusursuzluk bizim ayakta durmamız için gerekli temel denge sistemimiz, bizimde zaman zaman hatalarımız olabiliyor, insanız sonuçta, bizim farkımız kusurlarımızı gidermekte attığımız hızlı ve sağlam adımlar.

Yazacağınız, yapacağınız en ufak bir eleştiri, olumlu veya olumsuz... Bizim için çok önemli. Asla ve asla eleştiriden çekinmiyoruz, aksine bizi ve sistemimizi, hatalarıyla, doğrularıyla eleştirmenizi istiyoruz. Eleştirileriniz; varsa hatamızı görüp düzeltmemizi, yoksa başarılarımızın çıtasını daha da yükseltmemiz için yönlendirici olacaktır. Eleştirileriniz için Müşteri Hizmetleri linkinden form doldurabilirsiniz.