Ana Sayfa  | Sıkça Sorulan Sorular  | Müşteri Hizmetleri  | Hakkımızda  | Ulaşım / Erişim  | Powerball Satış Noktaları / Powerball Nereden AlınırÜrün Arama
Aranacak kelimeler:

Departman:

Marka:
Departmanlar
Bilgisayar
Elektronik
Ip Kameralar
Kamera Aksesuarları
PowerBall
Köpüklü Oto Yıkama
Yazılabilir CD ve DVD Medyalar
Kutulu DVD Medyalar
Offroad Ekipmanları
Offroad Vinç ve Krikolar
Vinç Yedek Parça ve Aksesuar
Offroad Aydınlatma
Offroad Snorkel
Offroad Dodik Çeşitleri
Offroad Jant Spacer - Flans
Offroad Jant 4x4
Jant Bilezikleri
Offroad Telsiz Anten
Suzuki Jimny İçin
Çıkma-2.el parçalar

Anket
Şu an aktif anket yok.

En çok gezilenler
Tranwo GigaAir 2828 Kablosuz Ses ve Görüntü Aktarıcı
Expel Home-B 50m2 Ultrasonik Haşere Savar
Ducki Gece Görüşlü Kablosuz Pan-Tilt IP Kamera MIPC2
Ducki Köpüklü veya Fırçalı Oto Yıkama için Şampuan 1Lt
Sandisk PCMCIA-CF Adaptör
Ducki 7x24 Kayıtlı Gece Görüşlü Wifi İç+Dış Mekan IP Kamera
Metalik Powerball Tamir Takımı
Sabit Antenli Modemler için, Anten Kablosu
IP Kameralar için Pasif POE Kablosu
Ducki CCD H264 İç+Dış Mekan Pan-Tilt 30x Zoom IP Kamera


Hakkımızda

4S Makine Elektronik Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'mizin Dünü - Bugünü ve Yarını;

4S : Satış, Servis, Yedek Parça ve 2.El  anlamına gelen ingilizce kelimelerin baş harfleriyle oluşturulmuş firma ünvanımız.

Makine : Şirketimiz 98 yılında 4S Otomotiv İnşaat Turizm A.Ş. olarak kurulmuş, 2002 yılına kadar sadece iş makinası yedek parça ve servisi alanında faaliyet göstermiştir. Bugün Daewoo markalı iş makinalarının yedek parçaları ithalatı ve satışı alanında faaliyetimiz devam etmektedir. 2003 yılında, ünvan değişikliği yaparak bugünkü ünvanımız olan 4S Makine Elektronik Bilgisayar San.Tic.A.Ş. ünvanını ve bu ismin kısaltması olarak 4smeb.com.tr alan adını alarak internet veritabanında yerimizi almış olduk.

Elektronik Bilgisayar : 2002 yılında GSM kullanıcıları için büyük avantaj sağlayan Multi-Number isimli sistemde, bir simkarta birden fazla telefon hattı yüklemek için hazırlanmış SimDoctor marka ürünlerin ithalatı ve Türkiye temsilciliğini üstlenerek, noname ürünlerin karşısında, son derece başarılı ve güvenli ürünü müşterilerimize sunduk. Simdoctor markasının ardından, şifreli rehber özelliğini barındıran SimMax ürünlerininde Türkiye temsilciliğini alarak Elektronik ve Bilgisayar alanında yeni ürünlere ve yeni çözümlere yelken açtık. 2004 yılında Powerball adrenalin toplarının Türkiye temsilciliğini üstlerek, bu çılgın adrenalin tutkunu ürünleri Türkiye pazarına sunduk. Siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Powerball model çeşitliğimizi de artırma yoluna gidiyoruz.
 Ayrıca 2004 yılında GarantiAlisveris mağaza altyapısını kullanarak oluşturduğumuz sanal mağazamız (www.4smeb.com.tr) üzerinde 3000+ çeşit ürünün satışını yapmaktayız. Kendi ürünlerimizin satışı amacıyla kurduğumuz mağazamızda, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda diğer ürünlerin satışına da yöneldik.

2006 Yılında Ducki markamızla, bilgisayar ve aksesuarları grubunda Harddisk Kutusu ürünlerimizi pazara sunduk, görsel tasarımın şıklığının yanı sıra hızlı destek ve yedek parça temini sayesinde arıza halinde aynı gün ürünlerdeki sorunları gidererek siz müşterilerimize eşi benzeri olmayan hizmeti sunmaktayız.

2008 Yılında Ducki markamızla Ip Kamera ürünlerimizi pazara sunduk, ekonomik ve başarı oranı rakiplerine göre çok daha üstün ürünlerimizle siz müşterilerimizin talep ve projelerine son hızla çözüm sunmaktayız.

Dünden bugune ve yarına, siz müşterilerimizin talepleri - ihtiyaçları ve aradıkları hizmet anlayışını yakından görerek kendimizi bu alanda daha da geliştirme yolunda ilerlemekteyiz.

Yaptığımız çalışmalarda, aldığımız sorumluluklarda, her zaman dürüst davranarak başarıya ulaştık, asla başaramayacağımız bir işe girişmedik, giriştiğimiz işlerden hiçbiri başarısız olmadı. İlgimizi çeken ürünleri tek tek test ederek bizzat başarılarını kontrol edip onaylayarak, önce kendimize karşı sorumluluğumuzu, sonra siz müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu yerine getirebileceğimize karar verdiğimiz ürünleri sizlerin beğenisine sunduk.

Pek çok firmanın aksine, biz kendimizi size "Vizyon" ve "Misyon" gibi süslü kelimelerle ifade etmeyeceğiz, biz kendimizi ödenmiş/ödenmemiş sermayemizle de ifade etmeyeceğiz. Çünkü bizim için önemli olan önce siz müşterilerimizin bizle çalışmaktan dolayı mutlu olmasıdır, biz bu rakamları daha sonra da elde ederiz. Ama sizin mutluluğunuzu daha sonraya bırakamayız. Biz, kendimizi tanıtmak için dünümüzü, bugünümüzü ve yarınımızı ortaya koyuyoruz, geçtiğimiz yollar, bizim karakteristiğimizi belli etmektedir.

Elektronik ve Bilgisayar sektöründe; temsilciliğini alarak, sorumluluğunu üstlendiğimiz ürünlerde tek bir amacımız oldu: Koşulsuz, "ama" sız müşteri memnuniyeti. Tek bir arzumuz var: Tıpkı mağazamızdaki müşteri hizmetleri ikonundaki gibi, Gülümseyen Müşteri.  Bizim amacımız, sizi gülümseyen bir müşteri yapabilmek. Siz mutluysanız, gülümsüyorsanız, biz amacımıza ulaşıyoruz.

Biz başarımızı, aylık cirolarımızla değil, sahip olduğumuz dükkanın/mağazanın alanına göre değil, her durumda size yardımcı olmak için gösterdiğimiz çaba ve özene, bizden kaynaklanmayan hatalarda dahi müşterilerimizin talebi doğrultusunda yaptığımız çözüme yönelik çalışmalarla ölçüyoruz. Biz maddi olarak büyük olmak yerine, gülümseyen müşteri / gülümseten çalışmalarımızla büyük olmayı tercih ediyoruz. Ve... Bunun için varız. Siz isteyin, biz gerçekleştirelim, en kısa sürede, hızlı ve kusursuz...

Kusursuzluk bizim ayakta durmamız için gerekli temel denge sistemimiz, bizimde zaman zaman hatalarımız olabiliyor, insanız sonuçta, bizim farkımız kusurlarımızı gidermekte attığımız hızlı ve sağlam adımlar.

Yazacağınız, yapacağınız en ufak bir eleştiri, olumlu veya olumsuz... Bizim için çok önemli. Asla ve asla eleştiriden çekinmiyoruz, aksine bizi ve sistemimizi, hatalarıyla, doğrularıyla eleştirmenizi istiyoruz. Eleştirileriniz; varsa hatamızı görüp düzeltmemizi, yoksa başarılarımızın çıtasını daha da yükseltmemiz için yönlendirici olacaktır. Eleştirileriniz için Müşteri Hizmetleri linkinden form doldurabilirsiniz.

 

4S Makine Elektronik Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İçerenköy Mah. K. Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sok.
No:27 A1/B2  Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: (535) 718 47 57 / (216) 313 96 95   Faks: (216) 364 08 24
E-Posta: satis@4smeb.com.tr